Новини

20 лютого у школі відбулася відкрита виховна година на тему «Вони помирали, щоб жила Україна», присвячена Дню пам'яті Героїв Небесної сотні.

13 лютого 2018 р. у ЗОШ І-ІІ ст. с. Оленівка був проведений відкритий урок з алгебри вчителем математики Бугайчук І.В. для вчителів Топільненського освітнього округу.

9 лютого у школі відбувся районний семінар учителів основ християнської етики, на якому були присутні учителі шкіл району, де викладається цей предмет та методист районного методичного кабінету Ткачук Т. Ю.

29 січня 2018р. у школі відбулася відкрита виховна година на тему «Квіти у полі, там де Крути», приурочена 100-річчю бою під Крутами.

23 листопада 2017 року у школі відбулося методичне об'єднання вчителів української мови і літератури та вчителів біології Топільненського освітнього округу на тему «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках словесності та біології». Тема була зреалізована відповідно до оновлених програм та Концепції Нової української школи.

Короткі і прості статті - кращий спосіб утримати увагу відвідувачів сайту. Цікаве введення і короткий, але інформативний основний текст допоможуть завоювати увагу читачів.